Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Lundby og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Min Købmand og Rema 1000.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Min Købmand: Coca-Cola eller Coca-Cola Zero til kun 65 kr.
Hos Min Købmand kan du få en hel ramme Coca-Cola eller Coca-Cola Zero, 24 x 33 cl, for kun 65 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 5. september til torsdag den 11. september, så skynd dig at fylde lageret op.
Rema 1000: Hakket kød og medister til kun 25 kr.
Rema 1000 har et godt tilbud på hakket dansk grisekød, hakket kyllingekød eller medister til kun 25 kr. pr. pakke (400-500 g). Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 7. september til lørdag den 13. september.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.